image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی شرکت تله کابین توچال ، درحالی که توچال ، اولین روزهای آبان ماه را تجربه می کند ، سرمای شدیدی بر ایستگاه هفتم و پیست اسکی بین المللی توچال حاکم شده است.

 

تهرانی ها دیروز دمای ۱۸ درجه ای پاییزی را حس کردند ولی با اندکی فاصله از پایتخت ، در ارتفاعات مجموعه تفریحی ورزشی توچال ، میهمانان این مجموعه دمای ۵- درجه را در خاطرات خود به ثبت رساندند .

 

بنابراین گزارش اختلاف دمای ۲۳ درجه ای در این موقعیت جغرافیایی باعث شده تا علاقه مندان به طبیعت و کوهنوردی در روزهای نخست آبانماه به استقبال زمستان سرد بروند.

 

تصاویر و پیش بینی دمای ثبت شده از وضعیت جوی ایستگاه هفتم ، پیست اسکی بین المللی و هتل توچال در ساعت ۱۱صبح دیروز ، حاکی از شروع زود هنگام سرما در این مجموعه و آغاز به کار پیست اسکی بین المللی توچال است .

 

سید محمد رضا پرهیزکار مدیرعامل شرکت تله کابین توچال که برای بازدید از پروژه های در دست اقدام در ایستگاه هفتم نظیر ساخت مدرسه اسکی و پروژه احداث خط تله سی یژ ضلع جنوبی قله توچال ، رفته بود با اعلام پیش بینی تمهیدات لازم برای فصل اسکی گفت : تجربه اینجانب در سال های گذشته نشان داده است که موقعیت جغرافیایی بی نظیر توچال ، شرایط را برای استفاده حداکثری ورزشکاران و کوهنوردان در فصل اسکی مهیا می کند و با توجه به شروع سرما امیدواریم در چند روز آینده با بارش های آسمانی شاهد بازگشایی پیست اسکی بین المللی توچال به عنوان اولین و مرتفع ترین پیست کشور ، باشیم .

 

گفتنی است : به محض ایجاد شرایط ایده آل پیست اسکی ، زمان دقیق بازگشایی این پیست از طریق پایگاه اینترنتی      www.tochal.org  به اطلاع همه ورزشکاران و ورزش دوستان خواهد رسید .

 

همچنین با گرفتن شماره ۰۲۱۲۴۸۷۵۰۰۰ و گرفتن شماره داخلی ۲ می توانند از آب و هوای فعلی کلیه ایستگاه های توچال ( ۱ و ۲ و ۵ و ۷ ) با اطلاع شوند

 

آب و هوای امروز توچال ۱۳۹۵/۰۸/۰۵

ایستگاه ۱ : بارش باران ، دما ۷+ ، سرعت باد ۱۰

ایستگاه ۲ : بارش باران و پراکنده برف ، دما ۶+ ، سرعت باد ۱۵

ایستگاه ۵ : بارش برف و باران ، ۱+ ، سرعت باد ۱۵

ایستگاه ۷ : بارش برف و باران ، دما ۶- ، سرعت باد

 

کد خبر : ۹۵۵۳۵۳

 منبع : مجموعه بین المللی ورزشی تفریحی تله‌کابین توچال