استعلام مجوز فعالیت پایگاه خبری رادیوکوهنورد و آدرس دفاتر نمایندگی در سراسر کشور

رزومه قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد ؛ همنورد امیرحسین رحیمی

 

از تمامی علاقه مندان به حضور در تیم پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد از سراسر کشور به جهت تولید متن ها ، کتاب های صوتی ( تک اجرا ) ، کتاب های رادیویی ( چند اجرایی در حالت نمایشنامه خوانی ) ، برنامه های گفتگو محور  در قالب پادکست در حوزه های کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری و رسانه و سواد رسانه ای ، روابط عمومی دعوت به همکاری می گردد .

 

آماده هرگونه عقد قرارداد ، تفاهم نامه و همکاری با تمامی دانشگاه ها ، مراکز آموزشی ، مدارس ، باشگاه های کوهنوردی و سازمان های مردم نهاد سراسر کشور

 

به جهت همکاری با دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیوکوهنورد ( یا دفاتر نمایندگی این رسانه در سراسر کشور )  از استان یا شهرستان های سراسر کشور در حوزه تولید پادکست ، تولید محتوای صوتی و تصویری ، مجری برنامه های گفتگو محور ، برنامه زنده اینستاگرام و … ( به عنوان خبرنگار ، کارشناس و … ) ، لطفا در ابتدا تمامی متن های زیر را با رعایت کلیه موارد و تذکرات بیان شده مطالعه کنید و سپس نمونه صدای خود را با تلفن همراه خود ضبط نموده و به همراه پاسخ به دوسوال که در انتهای همین صفحه آمده است ( pdf یا به صورت پیام  ) و همه موارد از جمله فایل صوتی هر متن را در یک پوشه ( یک فولدر ) در تلفن همراه خود ، فشرده سازی ( زیپ ، zip ) کرده و از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد ) یا از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۶۸۹۷۲۰۰۱ ( قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) ارسال نمائید .

 

✔️ ( الزامی نیست ) / علاقه مندانی که تمایل به  ارسال نمونه صدای خود در قالب فیلم ( سلفی ) دارند می توانند هر یک از متن های زیر را بر اساس شرایط گفته شده با تلفن همراه ضبط نموده و از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد )  یا از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۶۸۹۷۲۰۰۱ ( قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) ارسال نمایند . / ( الزامی نیست )

 

در واتساپ بیزینس شما به راحتی می توانید شماره تلفن ثابت کسب و کار خود را به عنوان شماره واتساپ خود به دیگران معرفی کنید و دیگران نیز با شماره همراه خود با شما در ارتباط باشند و از ارسال و دریافت پیام در کنار مشتریانتان و کارکنانتان لذت ببرید . ( واتساپ تان ، واتساپ بیزینس را پشتیبانی می کند و نیازی به نصب واتساپ بیزینس نیست )

 

( برای ارسال فایل نمونه صدای خود بر روی تصویر کلیک کنید )

( ساعت پاسخگویی فقط شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷ می باشد )

 

گفتنی است پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، فعالیت خود را در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ به شماره مجوز ۷۸۰۳۶ با رای اکثریت هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه های کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری در سراسر کشور آغاز نمود و هیچ گونه رابطه حقوقی و غیر حقوقی با صدا و سیما نداشته و ندارد .

 

لازم به ذکر است پس از بررسی نمونه صداهای ارسالی توسط داوران محترم ، همنورد امیرحسین رحیمی سردبیر این رسانه با شما متقاضیان همکاری با پایگاه خبری رادیوکوهنورد در استان یا شهرستان در سراسر کشور  تماس خواهند گرفت و در خصوص شرایط همکاری توضیحاتی را ایراد خواهند نمود .

 

چطوری می تونم با تیم تولید پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد همکاری داشته باشم ؟

از جمله فعالیت های پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، تولید خبر و بالابردن سطح آگاهی عمومی مردم در حوزه های آموزش های عمومی است که اعضای شورای راهبردی پایگاه خبری رادیوکوهنورد در همین راستا برای تیم مدیریت این رسانه دستورالعملی را صادر نمودند تا طبق قانون مطبوعات غیر از انتشار اخبار و فیلم های خبری در حوزه تولید پادکست ، کتاب های صوتی و کتاب های رادیویی گام های موثری بردارند .

صنعت تولید پادکست ، کتاب های رادیویی و کتاب های صوتی در حوزه های مختلف از جمله کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری مناسب تمامی گروه های سنی کودک ، نوجوان ، جوان و بزرگسال ، میانسال و پیشکسوتان خواهد بود که هر فردی می تواند در این صنعت در کنار خانواده پایگاه خبری رادیوکوهنورد باشد .

 

لطفا قبل از خواندن متن های زیر و  ارسال نمونه صدای به نکات زیر توجه کنید : ( رعایت تمامی موارد زیر الزامی است )

✔️ ( الزامی نیست ) / علاقه مندانی که تمایل به  ارسال نمونه صدای خود در قالب فیلم ( سلفی ) دارند می توانند هر یک از متن های زیر را بر اساس شرایط گفته شده با تلفن همراه ضبط نموده و از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد ) یا از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۶۸۹۷۲۰۰۱ ( قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) ارسال نمایند . / ( الزامی نیست )

✔️ جهت شرکت در این تست ، حتما می بایست متن شماره ۱ و ۲ و ۳ خوانده و ارسال شود .

✔️ لطفا از ادیت و استفاده از موسیقی در زیر صدای خود جدا بپرهیزید و به هیچ عنوان قبل ، در حین و پس از ضبط نمونه صدای خود ، از موسیقی استفاده ننمائید .

✔️ از ارسال نمونه صدای خود ، در غالب متن هایی که خارج از متن های تائید شده زیر است ، جدا بپرهیزید .

✔️ شرکت در این طرح کاملا رایگان بوده و هیچ فردی با نام پایگاه خبری رادیوکوهنورد به جهت پرداخت مبلغی ( پرداخت ، واریز ، کارت به کارت و غیره ) ، با شما تماس ( یا حضوری ) نخواهد گرفت ، مگر آنکه بر اساس نظر شورای راهبری پایگاه خبری رادیوکوهنورد هزینه ای اعلام گردد که سریعا ، فقط و فقط از طریق این سایت ( پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) به اطلاع همه شما و سایرین علاقمند خواهد رسید .

✔️ آرامش خود را برای خواندن متن های زیر حفظ کنید : احتمالا بخش اعظمی از اجرای شما تحت تاثیر استرس حال حاضرتان و ترس از خواندن و یا … قرار خواهد گرفت داوران پایگاه خبری رادیوکوهنورد حتما و حتما این مورد را در نظر خواهند داشت .

✔️ توصیه می شود که نمونه صدای خود را در میانه روز و بین ساعت ۱۶ الی ۲۰ ضبط کنید که در علم صدا ، حنجره های صوتی شما ، تازه بیدار شده اند و گرم و آماده است .

✔️ انتظار می رود که در این تست ( درست خواندن ) و ایجاد ( لحن ) مناسب و انتخاب فرکانس صحیح صدا ( صعود و فرود صدا ) برای متن های زیر و همچنین ( القای حس خود نسبت به یکایک کلمات ) در خواندن و صدای شما تاثیر بسزایی خواهد داشت و این موارد مورد نظر و ارزیابی داوران است . ( به طور کامال لحن ، مکث ، افزایش و کاهش صدا برای جلب و کنترل توجه مخاطبان است )

✔️ لطفا فقط و فقط با تلفن همراه صدای خود را ضبط کرده و از طریق پیام رسان واتساپ ، فقط و فقط به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد ) یا از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۶۸۹۷۲۰۰۱ ( قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) ارسال کنید

( شما می توانید شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ را در ابتدا در دفترچه تلفن خود با نام پایگاه خبری رادیوکوهنورد ذخیره کرده و سپس پس از چند دقیقه در واتساپ نمونه صدای خود را برای دبیرخانه مرکزی این رسانه ارسال کنید )

✔️ فعالیت افراد پذیرفته شده متناسب با جنس صدا و موضوع هر پروژه در حال تولید می باشد .

✔️ تیم تولید پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد صرفا صداهای دارای پتانسیل ( صدای خوب و مناسب مخاطب ) و نیمه آماده جهت حضور در این تیم را جذب می نماید .

✔️ ارسال نمونه صدا ، به منظور فعالیت ، همکاری و حضور در تیم تولید پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد نمی باشد .

✔️ خواهشمند است پس از ارسال نمونه صدا از هر گونه پیگیری و تماس بابت اعلام نظر داوران و سایر سوالات جدا خودداری نمایید ؛ افرادی که پس از ارسال نمونه صدا با مجموعه ما تماس حاصل نمایند صد در صد از لیست داوری خارج خواهند شد .

✔️ نمونه صداهای داوری شده ، در صفحه اینستاگرام پایگاه خبری رادیوکوهنورد ( مشخصات افراد که در ابتدای هر فایل صوتی بیان شده است در نزد این رسانه محفوظ خواهد بود و منتشر نخواهد شد ) برای رای مردمی منتشر خواهد شد .

✔️ حتما برای ضبط نمونه صدای خود به فضایی ساکت و مناسب و بی حاشیه توجه داشته باشید . ( افرادی که تمایل به ارسال نمونه صدای خود در قالب فیلم ( سلفی ) دارند حتما پوشش مناسب را رعایت کنند )

 ✔️ هیچ یک از نمونه صداهای ارسالی که بنابه صلاحدید خود متقاضی در غالب فیلم ارسال شده است در آرشیو پایگاه خبری رادیوکوهنورد نگهداری نخواهد شد و پس از داوری نیز تمامی فایل های ارسالی در غالب فیلم  ، حذف خواهند شد .

 ✔️ در صورت استفاده از هنذفری ، از هنذفری مناسب استفاده نموده و میکروفن هنذفری را در فاصله مناسبی از دهان و بینی قرار دهید .

✔️ پایگاه خبری رادیوکوهنورد طبق قانون مطبوعات اجازه برگزاری هیچ گونه دوره آموزشی در حوزه گویندگی را ندارد بلکه بنابه تفاهم نامه با چند مرکز آموزش گویندگی معتبر در سراسر کشور که تحت نظارت مستقیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و هزینه های آن دوره ها نیز نسبت به سایر مراکز در کشور پائین تر است طرف قرارداد می باشد که متقاضیان راه یافته به تیم پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد بنابه صلاحدید شخصی خود ، می توانند از امتیازات چنین تفاهم نامه هایی بهره مند شوند .

 

متن شماره ۱ : داستان کوهنورد و ایمانش به خدا ( خواندن این متن الزامی است )

 

✔️ ( الزامی است ) ( ابتدای هر یک از متن ها ) / در ابتدای ضبط نمونه صدای خود ، حتما به این موارد اشاره کنید و سپس هر یک از متن های زیر را بخوانید :  متن شماره ۱ یا ۲ یا ۳ / نام و نام خانوادگی / روز ، ماه ، سال تولد / وضعیت تاهل / شغل ، نام شغل و سمت / سابقه فعالیت هنری ( در حد یک جمله ) / استان و شهرستان محل سکونت / شماره تلفن ثابت / شماره تلفن همراه ( نمونه صداهای ارسالی که این مورد را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد )

✔️ ( الزامی است ) ( انتهای هر یک از متن ها ) / در انتهای ضبط نمونه صدای خود ، حتما به این موارد اشاره کنید و سپس نمونه صدای خود را ارسال نمائید : این نمونه صدا را برای پایگاه خبری رادیوکوهنورد ضبط و ارسال می کنم ؛ با پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، رسانه ای از جنس مردم ، همراه باشید ؛ روی موج همدلی ، فرکانس بی نهایت ؛ با ما همراه باشید … . ( نمونه صداهای ارسالی که این مورد را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد )

 

متن شماره ۱ : داستانی که می خوام امروز براتون روایت کنم در مورد یک کوهنورد ماجراجویی ( متن زیر را محاوره ای و داستان وار بخوانید ) که خیلی به خودش ایمان داشت و دوست داشت به تنهایی کوهنوردی و سنگنوردی کنه و می خواست افتخار صعود به قله ، فقط نصیب خودش بشه .

پس از سال ها تمرین ، قهرمان داستان ما آماده ی صعود شد ، هوا داشت کم کم تاریک می شد اما اون  بجای زدن چادر و استراحت به راهش ادامه داد .

در تاریکی شب و در آن سرمای استخوان سوز حتی ماه و ستاره ها هم از پشت انبوهی از ابر دیده نمی شد .

مه غلیظی سراسر کوه رو فرا گرفته بود و کوهنورد به سمت بالا در حرکت بود که ناگهان تکه سنگی زیر پاش لغزید و با سرعت به سمت پائین سقوط کرد .

در اون لحظات سرشار از ترس و هراس ، کوهنورد مرگ رو جلوی چشماش دید و تمامی خاطرات خوب و بدش مثل برق از ذهنش گذشت .

به یکباره از صمیم قلب و از ته دل فریاد زد : خدایا کجایی ، کمکم کن ، خدایا کمکم کن .

لحظه ی عجیبی بود ، چقدر به مرگ نزدیک شده بود ، که ناگهان طناب ایمنی که به دور کمرش پیچیده بود ، بین شاخه های درختی در شیب کوه گیر کرد و بین زمین و آسمان معلق موند .

مه همه جا رو فرا گرفته بود و کوهنورد جایی رو نمی‌دید و نمی‌تونست کاری انجام بده .

پس دوباره فریاد زد و گفت : خدایا نجاتم بده ، خدایا کمکم کن .

ندایی از آسمون شنید که می گفت : آیا تو به من ایمان داری که می تونم نجاتت بدم ؟

کوهنورد گفت : آری ، همیشه به تو ایمان داشتم و دارم و خواهم داشت .

باز همون صدای آرامبخش رو از آسمون شنید که می گفت : پس آن طنابی که به دور کمرت بسته ای رو پاره کن .

برای یک لحظه سکوت عمیقی همه جا رو فرا گرفت .

 کوهنورد وحشت زده در ذهنش گفت : اگر طناب رو پاره کنم حتما سقوط می کنم ، نه این کارو نمی کنم ، نه ، نه ، نه .

خدا گفت : مگر به کمک من ایمان نداری ؟

کوهنورد گفت : ای خدای مهربان به

تو ایمان دارم ، اما نمی توانم ، نمی توانم ، نمی توانم .

و با تمام توان طناب رو محکم دو دستی چسبید .

صبح روز بعد زمانی که گروه نجات برای کمک به کوهنورد به محل حادثه اومدند با یک رویداد عجیبی روبرو شدن .

کوهنوردی رو دیدند که از سرمای هوا یخ زده بود و طنابی که به دور کمرش بسته شده رو محکم چسبیده بود ، در حالی که فقط ، فقط ، فقط یک متر با زمین فاصله داشت .

بله ، این حکایت خیلی از ماهاست که به قدرت خدا اعتماد و ایمان داریم ، اما متاسفانه پای عمل که می رسه خلافش ثابت می شه .

 

متن شماره ۲ : متنی از کتاب کی ۲ ؛ زندگی و مرگ در خطرناک‌ترین کوه دنیا ( خواندن این متن الزامی است ) ( متن زیر را در ابتدا به محاوره تبدیل و سپس داستان وار بخوانید )

 

✔️ ( الزامی است ) ( ابتدای هر یک از متن ها ) / در ابتدای ضبط نمونه صدای خود ، حتما به این موارد اشاره کنید و سپس هر یک از متن های زیر را بخوانید :  متن شماره ۱ یا ۲ یا ۳ / نام و نام خانوادگی / روز ، ماه ، سال تولد / وضعیت تاهل / شغل ، نام شغل و سمت / سابقه فعالیت هنری ( در حد یک جمله ) / استان و شهرستان محل سکونت / شماره تلفن ثابت / شماره تلفن همراه ( نمونه صداهای ارسالی که این مورد را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد )

✔️ ( الزامی است ) ( انتهای هر یک از متن ها ) / در انتهای ضبط نمونه صدای خود ، حتما به این موارد اشاره کنید و سپس نمونه صدای خود را ارسال نمائید : این نمونه صدا را برای پایگاه خبری رادیوکوهنورد ضبط و ارسال می کنم ؛ با پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، رسانه ای از جنس مردم ، همراه باشید ؛ روی موج همدلی ، فرکانس بی نهایت ؛ با ما همراه باشید … . ( نمونه صداهای ارسالی که این مورد را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد )

 

متن شماره ۲ : اگر به کوهنوردی علاقه‌مند هستید و خواندن خاطرات و تجربه‌های هیجان‌انگیز کوهنوردان برایتان جذاب و لذت‌بخش است، این کتاب برای شماست .

در بخشی از کتاب کی ۲ ، اثر اد ویسترز و دیوید رابرتز می خوانیم :

تعدادی از کوهنوردان همین که فهمیدند اسکات صدمه دیده برای کمک آمدند .

یوری استفانسکی ، دکتر روسی گروه ، شانه‌ی اسکات را جا انداخت و مسکن و آرام بخش عضله به او داد .

اما به او گفت : باید به خانه برگردی. سفر برای تو به پایان رسیده .

اسکات از قبول آن حکم امتناع کرد و گفت که در عرض یک هفته سرحال خواهد شد .

باورش کمی مشکل بود .

هنگامی که به کمپ اصلی بازگشتیم نوشتم: اسکات خیلی کله شق است . و البته خودم هم به همان کله شقی بودم .

در یک حادثه‌ی احمقانه ، به‌سادگی سکندری خوردن در جلوِ خیابان ، همسفرم دیگر نمی‌توانست ادامه دهد .

روی کار گروهی دونفره‌مان بسیار حساب کرده بودم .

همیشه خودمان را تصور می‌کردم که باهم از کوه بالا می‌رویم و سپس در قله یکدیگر را در آغوش می‌گیریم .

اکنون شب هنگام که به فکر فرو می‌رفتم با این احتمال مواجه می‌شدم که اگر به قله‌ی کِی۲ برسم شاید با همسفر دیگری باشم .

کم‌کم داشتم با چندی از کوهنوردان قوی گروه‌مان ارتباط برقرار می‌کردم .

مثلاً با نیل بیدل‌من و چارلی میس و همین‌طور هال و بال .

شاید می‌توانستم با آن‌ها قله را فتح کنم .

به‌هرحال در این لحظه از این اکسپدیشن فرد دیگری در گروه نبود که بتوانم به عنوان دوستی واقعی به او نگاه کنم و مطمئناً کسی هم نبود که بتوانم همانند اسکات به او اطمینان داشته باشم

در غیاب هر گونه حس سرپرستی از جانب ولاد ، من و دیگران تصمیم گرفتیم خودمان کسی را به عنوان سرپرست گروه در نظر بگیریم .

یکی از روزهایی که برای خوردن غذا دور هم جمع شده بودیم ،

هنگامی که ولاد بین ما نبود و به کار خودش مشغول بود ، رأی‌گیری کردم و در نهایت شگفتی ، من انتخاب شدم .

بی‌معطلی سعی کردم نظمی به گروه بدهم و بگویم چه کسانی چه مقدار آذوقه را تا کدام کمپ حمل کنند و کارهایی از این قبیل .

گرچه به روس‌ها نمی‌شد گفت چه‌کار انجام دهند . تنها وفاداری‌شان نسبت به یکدیگر بود و تا جایی‌ که می‌توانستم بگویم ، همان وفاداری را هم نداشتند .

دانلود / نمونه نحوه خواندن کتاب صوتی و کتاب رادیویی به صورت داستان وار / دانلود

 

متن شماره ۳ : تبلیغات پایگاه خبری رادیوکوهنورد ( خواندن این متن الزامی است )

 

✔️ ( الزامی است ) ( ابتدای هر یک از متن ها ) / در ابتدای ضبط نمونه صدای خود ، حتما به این موارد اشاره کنید و سپس هر یک از متن های زیر را بخوانید :  متن شماره ۱ یا ۲ یا ۳ / نام و نام خانوادگی / روز ، ماه ، سال تولد / وضعیت تاهل / شغل ، نام شغل و سمت / سابقه فعالیت هنری ( در حد یک جمله ) / استان و شهرستان محل سکونت / شماره تلفن ثابت / شماره تلفن همراه ( نمونه صداهای ارسالی که این مورد را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد )

✔️ ( الزامی است ) ( انتهای هر یک از متن ها ) / در انتهای ضبط نمونه صدای خود ، حتما به این موارد اشاره کنید و سپس نمونه صدای خود را ارسال نمائید : این نمونه صدا را برای پایگاه خبری رادیوکوهنورد ضبط و ارسال می کنم ؛ با پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، رسانه ای از جنس مردم ، همراه باشید ؛ روی موج همدلی ، فرکانس بی نهایت ؛ با ما همراه باشید … . ( نمونه صداهای ارسالی که این مورد را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد )

 

✔️ متن زیر تیزر پایگاه خبری رادیوکوهنورد است ، پس به این نکته مهم توجه کنید که متن زیر را باید تیزرگونه بخوانید .

 

متن شماره ۳ : اگر فکر می کنی صدای خودت یا صدای دوستت دل نشینه

و دلت می خواد مردم ایران صدات رو بشنون

روی این لینک کلیک کن

و نمونه صدات رو برای ما بفرست

از هر جای ایران که باشی و هر سنی هم که داشته باشی می تونی توی فراخوان همکاری با پایگاه خبری رادیوکوهنورد شرکت کنی

قطعا برای ما با ارزش خواهی بود …

با پایگاه خبری رادیوکوهنورد همراه باشید …

روی موج همدلی

فرکانس بی نهایت

 

متن شماره ۴ : این تست به صورت حضوری می باشد ( الزامی نیست )

✔️ شرکت در این تست الزامی نیست ؛ مخصوص افرادی است که تمایل به حضور در برنامه های گفتگو محور پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، در قالب مجری به عنوان خبرنگار ، کارشناس و تحلیلگر مسائل مختلف ورزشی ، فرهنگی ، اقتصادی و … و مجری برنامه های تولیدی و زنده اینستاگرامی را دارند .

✔️ جهت شرکت در این تست ، حتما می بایست متن شماره ۱ و ۲ و ۳ خوانده و ارسال شود . / ( الزامی است )

 

 

✔️ ( الزامی نیست ) / علاقه مندانی که تمایل به  ارسال نمونه صدای خود در قالب فیلم ( سلفی ) دارند می توانند هر یک از متن های بالا را بر اساس شرایط گفته شده با تلفن همراه ضبط نموده و از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد ) یا از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۶۸۹۷۲۰۰۱ ( قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) ارسال نمایند . / ( الزامی نیست )

 

 

شرایط همکاری با تیم پادکست پایگاه خبری رادیو کوهنورد :

جنسیت : آقا ، خانم

سن : هیچ محدودیتی ندارد ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب مخاطبان

مدرک تحصیلی : هیچ محدودیتی ندارد ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب مخاطبان

نوع همکاری ( بر اساس قرارداد ) : کارآموزی ، کارورزی ، دورکاری ، پاره وقت ، تمام وقت

استان ها و شهرهای موردنیاز : هیچ محدودیتی ندارد ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب مخاطبان

 

( برای بزرگنمایی و اشتراک گذاری ( مناسب پست اینستاگرام ، تلگرام و … ) روی تصویر کلیک کنید )( برای بزرگنمایی و اشتراک گذاری ( مناسب استوری اینستاگرام ، واتساپ ، تلگرام و … ) روی تصویر کلیک کنید )

 

 

شرایط :

 • دارای روحیه مطالبه گری و روحیه کار تیمی و گروهی و دارای ذهن خلاق و ایده پرداز
 • آشنایی عمومی با حوزه های ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری و فعالیت های رسانه ای داخلی و خارجی ( رسانه های مکتوب ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری )
 • توانمند در فراگیری حوزه تولید خبر و گزارش ( اصول خبرنویسی ، گزارش نویسی ، فنون مصاحبه حضوری و تلفنی ، جستجو در اینترنت ، عکاسی خبری )
 • منظم ، متعهد ، مسئولیت پذیر و آشنا با اصول روابط عمومی

 

مزایای همکاری با تیم پادکست پایگاه خبری رادیو کوهنورد :

 • معرفی به مراکز طرف قرارداد جهت گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با گویندگی و تولید محتوای پادکست
 • انتشار پادکست و متن نویسنده با نام تولید اثر
 • ثبت رزومه رسمی فرد در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایت پایگاه خبری رادیوکوهنورد ( قسمت معرفی با اعضای این رسانه )
 • ارسال اثر جهت شرکت در جشنواره های مختلف مطبوعاتی و صوتی کشور
 • درآمدزایی از بخش جذب آگهی

 

مدارک جهت تشکیل پرونده ( برابر با قانون مطبوعات و سامانه جامع رسانه های کشور ) :

ورود / مدارک جهت تشکیل پرونده ( پس از داوری نمونه صداهای رسیده ، بنابه تشخیص سردبیر است ) / ورود

 

روش ارسال نمونه صدا :

 

پاسخ به سوال : ( pdf ) ( الزامی است )

 • اگر شما مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد بودید برای برندیگ کردن این رسانه در بین هزاران رسانه دیگر در ایران و جهان  ، جذب حداکثری خبرنگار و عکاس ، تاسیس دفاتر نمایندگی در سراسر کشور و سایر کشورها ، جذب درآمد و مشارکت حداکثری بنگاه های اقتصادی با این رسانه ، چه راهکارهایی همراه با خلاقیت و ایده های نو در تصمیمات خود در نظر می گرفتید و به شورای راهبردی پایگاه خبری رادیوکوهنورد جهت تصویب آن پیشنهاد می دادید ؟ ( pdf یا به صورت پیام )
 • تفاوت بین خبرگزاری ها ، پایگاه های خبری و رسانه های مکتوب در چیست ؟ ( pdf یا به صورت پیام )

 

 

مراحل ثبت درخواست :

( برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید )

 

 

 

( برای ارسال فایل نمونه صدای خود بر روی تصویر کلیک کنید )

( ساعت پاسخگویی فقط شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷ می باشد )

 

 

 

تماس با ما