استعلام مجوز فعالیت پایگاه خبری رادیوکوهنورد و آدرس دفاتر نمایندگی در سراسر کشور

رزومه همنورد امیرحسین رحیمی قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد

 

از تمامی علاقه مندان به حضور در تیم پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد از سراسر کشور به جهت تولید متن ها ، کتاب های صوتی ( تک اجرا ) ، کتاب های رادیویی ( چند اجرایی در حالت نمایشنامه خوانی ) ، برنامه های گفتگو محور  در قالب پادکست در حوزه های کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری و رسانه و سواد رسانه ای ، روابط عمومی دعوت به همکاری می گردد .

 

آماده هرگونه عقد قرارداد ، تفاهم نامه و همکاری با تمامی دانشگاه ها ، مراکز آموزشی ، مدارس ، باشگاه های کوهنوردی و سازمان های مردم نهاد سراسر کشور

 

به جهت همکاری با دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیوکوهنورد ( یا دفاتر نمایندگی این رسانه در سراسر کشور )  از استان یا شهرستان های سراسر کشور در حوزه تولید پادکست ، تولید محتوای صوتی و تصویری ، مجری برنامه های گفتگو محور ، برنامه زنده اینستاگرام و … ( به عنوان خبرنگار ، کارشناس و … ) ، لطفا در ابتدا تمامی متن های زیر را با رعایت کلیه موارد و تذکرات بیان شده مطالعه کنید و سپس نمونه صدای خود را با تلفن همراه خود ضبط نموده و به همراه پاسخ به دوسوال که در انتهای همین صفحه آمده است ( pdf یا به صورت پیام  ) و همه موارد از جمله فایل صوتی هر متن را در یک پوشه ( یک فولدر ) در تلفن همراه خود ، فشرده سازی ( زیپ ، zip ) کرده و از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد ) یا از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۶۸۹۷۲۰۰۱ ( قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) ارسال نمائید .

 

( برای ارسال فایل نمونه صدای خود بر روی تصویر کلیک کنید )

( ساعت پاسخگویی فقط شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷ می باشد )

 

گفتنی است پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، فعالیت خود را در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ به شماره مجوز ۷۸۰۳۶ با رای اکثریت هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه های کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری در سراسر کشور آغاز نمود و هیچ گونه رابطه حقوقی و غیر حقوقی با صدا و سیما نداشته و ندارد .

 

لازم به ذکر است پس از بررسی نمونه صداهای ارسالی توسط داوران محترم ، همنورد امیرحسین رحیمی قائم مقام مدیرمسئول این رسانه با شما متقاضیان همکاری با پایگاه خبری رادیوکوهنورد در استان یا شهرستان در سراسر کشور  تماس خواهند گرفت و در خصوص شرایط همکاری توضیحاتی را ایراد خواهند نمود .

 

چطوری می تونم با تیم تولید پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد همکاری داشته باشم ؟

از جمله فعالیت های پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، تولید خبر و بالابردن سطح آگاهی عمومی مردم در حوزه های آموزش های عمومی است که اعضای شورای راهبردی پایگاه خبری رادیوکوهنورد در همین راستا برای تیم مدیریت این رسانه دستورالعملی را صادر نمودند تا طبق قانون مطبوعات غیر از انتشار اخبار و فیلم های خبری در حوزه تولید پادکست ، کتاب های صوتی و کتاب های رادیویی گام های موثری بردارند .

صنعت تولید پادکست ، کتاب های رادیویی و کتاب های صوتی در حوزه های مختلف از جمله کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری مناسب تمامی گروه های سنی کودک ، نوجوان ، جوان و بزرگسال ، میانسال و پیشکسوتان خواهد بود که هر فردی می تواند در این صنعت در کنار خانواده پایگاه خبری رادیوکوهنورد باشد .

 

لطفا قبل از خواندن متن های زیر و  ارسال نمونه صدای به نکات زیر توجه کنید : ( رعایت تمامی موارد زیر الزامی است )

۱ – جهت ارسال نمونه صدای خود بر اساس شرایط گفته شده در زیر، صدای خود را با تلفن همراه ضبط نموده و از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد ) یا از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۶۸۹۷۲۰۰۱ ( قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) ارسال نمایند .

 

۲ –  جهت شرکت در این تست ، حتما می بایست متن شماره ۱ و ۲ و ۳ و ۴ خوانده و ارسال شود . ( خواندن تمامی متن ها الزامی ایست )

 

۳ –  ( الزامی است ) ( ابتدای هر یک از متن ها ) / در ابتدای ضبط نمونه صدای خود ، حتما به این موارد اشاره کنید و سپس هر یک از متن های زیر را بخوانید : متن شماره ۱، متن شماره ۲، متن شماره ۳، متن شماره ۴ / نام و نام خانوادگی / روز ، ماه ، سال تولد / وضعیت تاهل / شغل ، نام شغل و سمت / سابقه فعالیت هنری ( در حد یک جمله ) / استان و شهرستان محل سکونت / شماره تلفن ثابت / شماره تلفن همراه ( نمونه صداهای ارسالی که این مورد را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد )

 

۴ –  ( الزامی است ) ( انتهای هر یک از متن ها ) / در انتهای ضبط نمونه صدای خود ، حتما به این موارد اشاره کنید و سپس نمونه صدای خود را ارسال نمائید : این نمونه صدا را برای پایگاه خبری رادیوکوهنورد ضبط و ارسال می کنم ؛ با پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، رسانه ای از جنس مردم ، همراه باشید ؛ روی موج همدلی ، فرکانس بی نهایت ؛ با ما همراه باشید … . ( نمونه صداهای ارسالی که این مورد را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد )

 

۵ –  لطفا از ادیت و استفاده از موسیقی در زیر صدای خود جدا بپرهیزید و به هیچ عنوان قبل ، در حین و پس از ضبط نمونه صدای خود ، از موسیقی استفاده ننمائید .

 

۶ –  از ارسال نمونه صدای خود ، در غالب متن هایی که خارج از متن های تائید شده زیر است ، جدا بپرهیزید .

 

۷ –  شرکت در این طرح کاملا رایگان بوده و هیچ فردی با نام پایگاه خبری رادیوکوهنورد به جهت پرداخت مبلغی ( پرداخت ، واریز ، کارت به کارت و غیره ) ، با شما تماس ( یا حضوری ) نخواهد گرفت ، مگر آنکه بر اساس نظر و مصوبه شورای راهبری پایگاه خبری رادیوکوهنورد هزینه ای اعلام گردد که سریعا ، فقط و فقط از طریق این سایت ( پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) به اطلاع همه شما و سایرین علاقمند خواهد رسید .

 

۸ –  آرامش خود را برای خواندن متن های زیر حفظ کنید : احتمالا بخش اعظمی از اجرای شما تحت تاثیر استرس حال حاضرتان و ترس از خواندن و یا … قرار خواهد گرفت داوران پایگاه خبری رادیوکوهنورد حتما و حتما این مورد را در نظر خواهند داشت .

 

۹ –  توصیه می شود که نمونه صدای خود را در میانه روز و بین ساعت ۱۶ الی ۲۰ ضبط کنید که در علم صدا ، حنجره های صوتی شما ، تازه بیدار شده اند و گرم و آماده است .

 

۱۰ –  انتظار می رود که در این تست ( درست خواندن ) و ایجاد ( لحن ) مناسب و انتخاب فرکانس صحیح صدا ( صعود و فرود صدا ) برای متن های زیر و همچنین ( القای حس خود، نسبت به یکایک کلمات ) در خواندن و صدای شما تاثیر بسزایی خواهد داشت که این موارد، مورد نظر و ارزیابی داوران است . ( به طور کامال لحن ، مکث ، افزایش و کاهش صدا برای جلب و کنترل توجه مخاطبان است )

 

۱۱ –  لطفا فقط و فقط با تلفن همراه، صدای خود را ضبط کرده و از طریق پیام رسان واتساپ ، فقط و فقط به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد ) یا از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۶۸۹۷۲۰۰۱ ( قائم مقام مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) ارسال کنید.

( شما می توانید شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ را در ابتدا در دفترچه تلفن خود با نام پایگاه خبری رادیوکوهنورد ذخیره کرده و سپس پس از چند دقیقه در واتساپ نمونه صدای خود را برای دبیرخانه مرکزی این رسانه ارسال کنید )

 

۱۲ –  خواهشمند است پس از ارسال نمونه صدا از هر گونه پیگیری و تماس بابت اعلام نظر داوران و سایر سوالات جدا خودداری نمایید ؛ افرادی که پس از ارسال نمونه صدا با مجموعه ما تماس حاصل نمایند، از لیست داوری خارج خواهند شد .

 

۱۳ –  حتما برای ضبط نمونه صدای خود به فضایی ساکت و مناسب و بی حاشیه توجه داشته باشید .

 

 ۱۴ –  هیچ یک از نمونه صداهای ارسالی در آرشیو پایگاه خبری رادیوکوهنورد نگهداری نخواهد شد و پس از داوری نیز تمامی فایل های ارسالی حذف خواهند شد .

 

 ۱۵ –  در صورت استفاده از هنذفری ، از هنذفری مناسب استفاده نموده و میکروفن هنذفری را در فاصله مناسبی از دهان و بینی قرار دهید .

 

۱۶ –  پایگاه خبری رادیوکوهنورد طبق قانون مطبوعات اجازه برگزاری هیچ گونه دوره آموزشی در حوزه گویندگی را ندارد بلکه بنابه تفاهم نامه با چند مرکز آموزش گویندگی معتبر در سراسر کشور که تحت نظارت مستقیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و هزینه های آن دوره ها نیز نسبت به سایر مراکز در کشور پائین تر است طرف قرارداد می باشد که متقاضیان راه یافته به تیم پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد بنابه علاقه و صلاحدید شخصی خود ، می توانند از امتیازات چنین تفاهم نامه هایی بهره مند شوند .

 

متن شماره ۱ : داستان کوهنورد و ایمانش به خدا ( خواندن این متن الزامی است )

 

✔️ ✔️ ✔️ لطفا قبل از خواندن متن های زیر و  ارسال نمونه صدای به نکاتی که در بالا گفته شده است توجه کنید ( رعایت تمامی موارد ۱۶ گانه الزامی است ) ✔️ ✔️ ✔️

 

توضیح : متن زیر را محاوره ای و داستان وار بخوانید

 

داستانی که می خوام امروز براتون روایت کنم در مورد یک کوهنورد ماجراجویی که خیلی به خودش ایمان داشت و دوست داشت به تنهایی کوهنوردی و سنگنوردی کنه و می خواست افتخار صعود به قله ، فقط نصیب خودش بشه .

پس از سال ها تمرین ، قهرمان داستان ما آماده ی صعود شد ، هوا داشت کم کم تاریک می شد اما اون  بجای زدن چادر و استراحت به راهش ادامه داد .

در تاریکی شب و در آن سرمای استخوان سوز حتی ماه و ستاره ها هم از پشت انبوهی از ابر دیده نمی شد .

مه غلیظی سراسر کوه رو فرا گرفته بود و کوهنورد به سمت بالا در حرکت بود که ناگهان تکه سنگی زیر پاش لغزید و با سرعت به سمت پائین سقوط کرد .

در اون لحظات سرشار از ترس و هراس ، کوهنورد مرگ رو جلوی چشماش دید و تمامی خاطرات خوب و بدش مثل برق از ذهنش گذشت .

به یکباره از صمیم قلب و از ته دل فریاد زد : خدایا کجایی ، کمکم کن ، خدایا کمکم کن .

لحظه ی عجیبی بود ، چقدر به مرگ نزدیک شده بود ، که ناگهان طناب ایمنی که به دور کمرش پیچیده بود ، بین شاخه های درختی در شیب کوه گیر کرد و بین زمین و آسمان معلق موند .

مه همه جا رو فرا گرفته بود و کوهنورد جایی رو نمی‌دید و نمی‌تونست کاری انجام بده .

پس دوباره فریاد زد و گفت : خدایا نجاتم بده ، خدایا کمکم کن .

ندایی از آسمون شنید که می گفت : آیا تو به من ایمان داری که می تونم نجاتت بدم ؟

کوهنورد گفت : آری ، همیشه به تو ایمان داشتم و دارم و خواهم داشت .

باز همون صدای آرامبخش رو از آسمون شنید که می گفت : پس آن طنابی که به دور کمرت بسته ای رو پاره کن .

برای یک لحظه سکوت عمیقی همه جا رو فرا گرفت .

 کوهنورد وحشت زده در ذهنش گفت : اگر طناب رو پاره کنم حتما سقوط می کنم ، نه این کارو نمی کنم ، نه ، نه ، نه .

خدا گفت : مگر به کمک من ایمان نداری ؟

کوهنورد گفت : ای خدای مهربان به

تو ایمان دارم ، اما نمی توانم ، نمی توانم ، نمی توانم .

و با تمام توان طناب رو محکم دو دستی چسبید .

صبح روز بعد زمانی که گروه نجات برای کمک به کوهنورد به محل حادثه اومدند با یک رویداد عجیبی روبرو شدن .

کوهنوردی رو دیدند که از سرمای هوا یخ زده بود و طنابی که به دور کمرش بسته شده رو محکم چسبیده بود ، در حالی که فقط ، فقط ، فقط یک متر با زمین فاصله داشت .

بله ، این حکایت خیلی از ماهاست که به قدرت خدا اعتماد و ایمان داریم ، اما متاسفانه پای عمل که می رسه خلافش ثابت می شه .

 

متن شماره ۲ : متنی از کتاب کی۲ ، ( خوانش = K2 ) ؛ زندگی و مرگ در خطرناک‌ترین کوه دنیا ( خواندن این متن الزامی است )

 

✔️ ✔️ ✔️ لطفا قبل از خواندن متن های زیر و  ارسال نمونه صدای به نکاتی که در بالا گفته شده است توجه کنید ( رعایت تمامی موارد ۱۶ گانه الزامی است ) ✔️ ✔️ ✔️

 

دانلود / نمونه نحوه خواندن کتاب صوتی و کتاب رادیویی به صورت داستان وار / دانلود

 

متن زیر را در ابتدا به محاوره تبدیل و سپس داستان وار بخوانید

 

اگر به کوهنوردی علاقه‌مند هستید و خواندن خاطرات و تجربه‌های هیجان‌انگیز کوهنوردان برایتان جذاب و لذت‌بخش است، این کتاب برای شماست .

در بخشی از کتاب کی۲ ، ( خوانش = K2 ) ، اثر اد ویسترز و دیوید رابرتز می خوانیم :

تعدادی از کوهنوردان همین که فهمیدند اسکات صدمه دیده برای کمک آمدند .

یوری استفانسکی ، دکتر روسی گروه ، شانه‌ی اسکات را جا انداخت و مسکن و آرام بخش عضله به او داد .

اما به او گفت : باید به خانه برگردی. سفر برای تو به پایان رسیده .

اسکات از قبول آن حکم امتناع کرد و گفت که در عرض یک هفته سرحال خواهد شد .

باورش کمی مشکل بود .

هنگامی که به کمپ اصلی بازگشتیم نوشتم: اسکات خیلی کله شق است . و البته خودم هم به همان کله شقی بودم .

در یک حادثه‌ی احمقانه ، به‌سادگی سکندری خوردن در جلوِ خیابان ، همسفرم دیگر نمی‌توانست ادامه دهد .

روی کار گروهی دونفره‌مان بسیار حساب کرده بودم .

همیشه خودمان را تصور می‌کردم که باهم از کوه بالا می‌رویم و سپس در قله یکدیگر را در آغوش می‌گیریم .

اکنون شب هنگام که به فکر فرو می‌رفتم با این احتمال مواجه می‌شدم که اگر به قله‌ی کِی۲ ( خوانش = K2 ) برسم شاید با همسفر دیگری باشم .

کم‌کم داشتم با چندی از کوهنوردان قوی گروه‌مان ارتباط برقرار می‌کردم .

مثلاً با نیل بیدل‌من و چارلی میس و همین‌طور هال و بال .

شاید می‌توانستم با آن‌ها قله را فتح کنم .

به‌هرحال در این لحظه از این اکسپدیشن فرد دیگری در گروه نبود که بتوانم به عنوان دوستی واقعی به او نگاه کنم و مطمئناً کسی هم نبود که بتوانم همانند اسکات به او اطمینان داشته باشم

در غیاب هر گونه حس سرپرستی از جانب ولاد ، من و دیگران تصمیم گرفتیم خودمان کسی را به عنوان سرپرست گروه در نظر بگیریم .

یکی از روزهایی که برای خوردن غذا دور هم جمع شده بودیم ،

هنگامی که ولاد بین ما نبود و به کار خودش مشغول بود ، رأی‌گیری کردم و در نهایت شگفتی ، من انتخاب شدم .

بی‌معطلی سعی کردم نظمی به گروه بدهم و بگویم چه کسانی چه مقدار آذوقه را تا کدام کمپ حمل کنند و کارهایی از این قبیل .

گرچه به روس‌ها نمی‌شد گفت چه‌کار انجام دهند . تنها وفاداری‌شان نسبت به یکدیگر بود و تا جایی‌ که می‌توانستم بگویم ، همان وفاداری را هم نداشتند .

 

متن شماره ۳ : تبلیغات پایگاه خبری رادیوکوهنورد ( خواندن این متن الزامی است )

 

✔️ ✔️ ✔️ لطفا قبل از خواندن متن های زیر و  ارسال نمونه صدای به نکاتی که در بالا گفته شده است توجه کنید ( رعایت تمامی موارد ۱۶ گانه الزامی است ) ✔️ ✔️ ✔️

 

توضیح : متن زیر را باید به صورت تیزر گونه بخوانید

 

اگر فکر می کنی صدای خودت یا صدای دوستت دل نشینه

و دلت می خواد مردم ایران صدات رو بشنون

روی این لینک کلیک کن

و نمونه صدات رو برای ما بفرست

از هر جای ایران که باشی و هر سنی هم که داشته باشی می تونی توی فراخوان همکاری با پایگاه خبری رادیوکوهنورد شرکت کنی

قطعا برای ما با ارزش خواهی بود …

با پایگاه خبری رادیوکوهنورد همراه باشید …

روی موج همدلی

فرکانس بی نهایت

 

متن شماره ۴ : متن خبری اخبار پایگاه‌خبری رادیوکوهنورد ( خواندن این متن الزامی است )

 

✔️ ✔️ ✔️ لطفا قبل از خواندن متن های زیر و  ارسال نمونه صدای به نکاتی که در بالا گفته شده است توجه کنید ( رعایت تمامی موارد ۱۶ گانه الزامی است ) ✔️ ✔️ ✔️

 

دانلود / نمونه نحوه خواندن اخبار / دانلود

 

توضیح : متن زیر را باید به صورت خبری و در یک فایل صوتی بخوانید و بین هر خبر نیز سه ثانیه مکث کنید

 

متن شروع:

به نام خدا

با سلام

امروز یکشنبه یکم فروردین ماه ( توضیح : بر اساس تاریخ روز بیان کنید ) یک هزار و چهارصد و دو، با اخباری از جنس کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، میهمان خانه دلهای شما هستیم.

 

اخبار:

مثال : { تیتر خبر = همنورد الناز رکابی ممنوع الخروج شد

منبع خبر ( از زبان یک مقام مسئول یا روابط‌عمومی ) = همنورد رضا زارعی رییس فدراسیون کوهنوردی گفت:

متن خبر = همنورد الناز رکابی پس از پایان مسابقات کره جنوبی باید به اداره گذرنامه مراجعه می کرد که متاسفانه هنوز هم مراجعه نکرده است که امیدواریم هر چه سریعتر به این اداره مراجعه و کارهای اداری خود را پیگیری کند }

 

✔️ همنورد الناز رکابی ممنوع الخروج شد

همنورد رضا زارعی رییس فدراسیون کوهنوردی گفت:

همنورد الناز رکابی پس از پایان مسابقات کره جنوبی باید به اداره گذرنامه مراجعه می کرد که متاسفانه هنوز هم مراجعه نکرده است که امیدواریم هر چه سریعتر به این اداره مراجعه و کارهای اداری خود را پیگیری کند

 

✔️ اجلاس سالیانه فدراسیون جهانی صعودهای ورزشی برگزار شد

همنورد رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی اعلام کرد:

اجلاس سالیانه فدراسیون جهانی صعودهای ورزشی (IFSC) روز سه شنبه و چهارشنبه، یازده و دوازدهم فروردین ماه به میزبانی فدراسیون صعودهای ورزشی سنگاپور برگزار و از اهداف ایران در جوامع بین المللی دفاع شد

 

✔️ چهارمین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی سنگنوردی بانوان و آقایان کشور، گرایش کامباین برگزار شد

روابط عمومی کمیته تیم های ملی فدراسیون کوهنوردی اعلام کرد:

در چهارمین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی سنگنوردی بانوان و آقایان ، گرایش کامباین روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه تا روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه هزار و چهارصد و دو در تهران برگزار می شود

 

✔️ کوهنورد قمی در راه قله اورست

همنورد مسعود جوادی رئیس هیات کوهنوردی استان قم گفت:

همنورد روح الله کاظمی، کوهنورد قمی که سال گذشته صعودی موفق به قله ۸۱۶۳ متری ماناسلو را در کارنامه خود ثبت کرده بود، این بار آماده صعود به بام جهان، قله اورست می شود.

 

✔️ کوهنوردان ایرانی به قله ۵۶۴۰ متری کالاپاتار و بیس کمپ اورست صعود می کنند

همنورد علیرضا بوژمهرانی رئیس هیات کوهنوردی استان اصفهان گفت:

به سرپرستی هیمالیانورد اصفهانی یک تیم کوهنوردی به قله ۵۶۴۰ متری کالاپاتار و بیس کمپ اورست صعود کردند.

 

✔️ در سال گذشته ۲۱۷ نفر از ورزشکاران خراسان شمالی نشان قهرمانی دریافت کردند

محمود رضا امیاری سرپرست اداره کل ورزش خراسان شمالی گفت :

در سال گذشته، ۲۱۷ نفر از ورزشکاران این استان نشان رنگین قهرمانی را در مسابقات جهانی، آسیایی و ملی کسب کردند که بیشترین آنها در رشته های کوهنوردی، جودو، کواش و آلیش بوده است.

 

✔️ بیش از سه هزار نفر در دوره های آزمون وردی مربیگری و بازآموزی کوهپیمایی و کوهنوردی شرکت کردند

روابط عمومی فدراسیون کوهنوردی اعلام کرد:

در سال هزار و چهار صد و یک  ، ۳۶۰۷ نفر در دوره های آزمون وردی مربیگری و بازآموزی کوهپیمایی، کوهنوردی و صعودهای ورزشی با نظارت مستقیم کمیته آموزش این فدراسیون و به میزبانی هیات های کوهنوردی سراسر کشور برگزار شده، شرکت کردند.

 

✔️ بیش از چهل هزار نفر در دوره های آموزشی کوهپیمایی و کوهنوردی شرکت کردند

روابط عمومی فدراسیون کوهنوردی اعلام کرد:

در سال هزار و چهار صد و یک ، ۴۲۸۸۷ نفر در دوره های مقدماتی، پیشرفته کوهپیمایی و کوهنوردی و همچنین در کارگاه های آموزشی که توسط باشگاه ها و هیات های سراسر کشور برگزار شده است، شرکت کردند.

 

متن پایان:

از اینکه با پایگاه خبری رادیوکوهنورد رسانه خودتون همراه بودید سپاسگذاریم؛

 بنده …………… ( توضیح : نام و نام خانوادگی خودتان ) و همکارم، همنورد خانم / آقای …………. ( توضیح : نام و نام خانوادگی دوستتان  ) به عنوان گویندگان این پادکست خبری در خدمتتون بودیم،

 

اخبار رو هم همکارم همنورد خانم / آقای ………………. ( توضیح : نام و نام خانوادگی دوستتان  ) زحمت جمع آوری و گردآوری رو کشیدند که ازشون تشکر می کنیم و بنده هم ، ………………… ( توضیح : نام و نام خانوادگی خودتان ) تدوین پادکست این هفته رو بر عهده داشتم.

 

همنورد آقای خسرو جمشیدی کارشناس خبر و همنورد آقای بیژن صیادی ناظر پخش خبری این هفته بودند و همنورد آقای امیرحسین رحیمی هم به عنوان تهیه کننده و کارگردان، ما رو همراهی کردند.

 

تا یکشنبه هفته آینده همه شما رو به خداوند منان می سپاریم، بدرود.

 

 

شرایط همکاری با تیم پادکست پایگاه خبری رادیو کوهنورد :

جنسیت : آقا ، خانم

سن : هیچ محدودیتی ندارد ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب

سابقه گویندگی : ملاک نیست ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب

مدرک تحصیلی : هیچ محدودیتی ندارد ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب

استان ها و شهرهای موردنیاز : هیچ محدودیتی ندارد ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب

 

( برای بزرگنمایی و اشتراک گذاری ( مناسب پست اینستاگرام ، تلگرام و … ) روی تصویر کلیک کنید )( برای بزرگنمایی و اشتراک گذاری ( مناسب استوری اینستاگرام ، واتساپ ، تلگرام و … ) روی تصویر کلیک کنید )

 

 

شرایط :

 • دارای روحیه مطالبه گری و روحیه کار تیمی و گروهی و دارای ذهن خلاق و ایده پرداز
 • آشنایی عمومی با حوزه های ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری و فعالیت های رسانه ای داخلی و خارجی ( رسانه های مکتوب ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری )
 • توانمند در فراگیری حوزه تولید خبر و گزارش ( اصول خبرنویسی ، گزارش نویسی ، فنون مصاحبه حضوری و تلفنی ، جستجو در اینترنت ، عکاسی خبری )
 • منظم ، متعهد ، مسئولیت پذیر و آشنا با اصول روابط عمومی

 

مزایای همکاری با تیم پادکست پایگاه خبری رادیو کوهنورد :

 • معرفی به مراکز طرف قرارداد جهت گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با گویندگی و تولید محتوای پادکست
 • انتشار پادکست و متن نویسنده با نام تولید اثر
 • ثبت رزومه رسمی فرد در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایت پایگاه خبری رادیوکوهنورد ( قسمت معرفی با اعضای این رسانه )
 • ارسال اثر جهت شرکت در جشنواره های مختلف مطبوعاتی و صوتی کشور
 • درآمدزایی از بخش جذب آگهی

 

مدارک جهت تشکیل پرونده ( برابر با قانون مطبوعات و سامانه جامع رسانه های کشور ) :

ورود / مدارک جهت تشکیل پرونده ( پس از داوری نمونه صداهای رسیده ، بنابه تشخیص سردبیر است ) / ورود

 

روش ارسال نمونه صدا :

 

پاسخ به سوال : ( pdf ) ( الزامی است )

 • اگر شما مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد بودید برای برندیگ کردن این رسانه در بین هزاران رسانه دیگر در ایران و جهان  ، جذب حداکثری خبرنگار و عکاس ، تاسیس دفاتر نمایندگی در سراسر کشور و سایر کشورها ، جذب درآمد و مشارکت حداکثری بنگاه های اقتصادی با این رسانه ، چه راهکارهایی همراه با خلاقیت و ایده های نو در تصمیمات خود در نظر می گرفتید و به شورای راهبردی پایگاه خبری رادیوکوهنورد جهت تصویب آن پیشنهاد می دادید ؟ ( pdf یا به صورت پیام )
 • تفاوت بین خبرگزاری ها ، پایگاه های خبری و رسانه های مکتوب در چیست ؟ ( pdf یا به صورت پیام )

 

 

مراحل ثبت درخواست :

( برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید )

 

 

 

( برای ارسال فایل نمونه صدای خود بر روی تصویر کلیک کنید )

( ساعت پاسخگویی فقط شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷ می باشد )

 

 

 

تماس با ما