image_pdfimage_print

اصفهان – محمد رضا صفدریان  قهرمان یخ نوردی جهان و سید عماد حسینی نایب قهرمان جهان در گفتگوی اختصاصی خود با پایگاه خبری رادیو کوهنورد افزودند : بسیار خرسندم که رسانه ای تخصصی با نام پایگاه خبری رادیو کوهنورد با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حوزه تاسیس و فعالیت خود را در سطح کشور در راستای ترویج فرهنگ اخلاق مدار ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی آغاز نمودند.

محمد رضا صفدریان قهرمان یخ نوردی جهان در باره پایگاه خبری رادیو کوهنورد گفت : بسیار خرسندم که امروز در استان اصفهان میزبان عوامل این رسانه هستیم و با توجه به این که این رسانه تخصصی راه بسیار سختی را در پیش رو دارند از همه عوامل آن تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم خانواده بزرگ ، صمیمی و اخلاق مدار کشور نیز همواره از تریبون پایگاه خبری رادیو کوهنورد دغدغه های خود را به سمع و نظر مسئولین کشور برسانند و در همین راستا نیز از عوامل این رسانه تشکر کنند.

از همه عوامل این رسانه تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم خانواده بزرگ ، صمیمی و اخلاق مدار کشور نیز همواره از تریبون پایگاه خبری رادیو کوهنورد دغدغه های خود را به سمع و نظر مسئولین کشور برسانند.

وی در ادامه افزود : بنده به عنوان یکی از قهرمانان ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور در رشته یخ نوردی به عوامل پایگاه خبری رادیو کوهنورد توصیه می کنم که با همین پشت کار و تلاشی که همانند صعود به قله در پیش گرفتند به فعالیت خود ادامه دهند و در راستای ترویج ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی در کشور توام با اخلاق گام بردارند.

پایگاه خبری رادیو کوهنورد در بین هزاران رسانه در کشور ، رسانه ای نو و جدیدی است که از همین جا به همه عوامل این رسانه خداقوت می گویم.

سید عماد حسینی نایب قهرمانی یخ نوردی جهان نیز در این باره گفت : پایگاه خبری رادیو کوهنورد در بین هزاران رسانه در کشور ، رسانه ای نو و جدیدی است که از همین جا به همه عوامل این رسانه خداقوت می گویم و امیدارم گام های موثری را در راستای ترویج ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی در کشور توام با اخلاق بردارید.

وی در ادامه افزود : بنده به عنوان یکی از قهرمانان ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور در رشته یخ نوردی به عوامل پایگاه خبری رادیو کوهنورد توصیه می کنم که با همین پشت کار و تلاشی که از ابتدا به کار گرفتید برای حمایت از قهرمانان و خانواده بزرگ ، صمیمی و اخلاق مدار کوهنوردی کشور بردارید تا همه با هم بتوانیم موجب سربلندی و افتخار ایران باشیم.

 

کد خبر : ۹۵۱۰۲۳۷۲

خبرنگاران : محبوبه غیاثوند / ۹۵۰۵۱۰۱ ؛ امیرحسین رحیمی / ۹۵۰۵۱۰۲

عکاس : سیامک شفاهی / ۹۶۰۹۱۱۲