image_pdfimage_print

#پشت_صحنه_تلاش_خبرنگاران_و_عکاسان_خبری

 

 

۱۷ مرداد ؛ روزخبرنگار بر همه اهالی رسانه مبارک باد .

خبرنگار هر چند واژه آشنا برای همه مردم است اما هنوز بسیاری از همین مردم مرارت ها و دشواری ها و بداخلاقی های مسئولین و حتی بداخلاقی های خود مردم و شکایات بی مورد از اهالی رسانه و همچنین حرفه پر استرس را نمی دانند و گاهی نیز می بینیم افرادی به عرصه حرفه خبرنگاری ورود می کنند که گویا از کودکی خبرنگار بوده اند و ادعای پیشکسوتی نیز دارند .

ما در این جا می خواهیم شما را با بخش جذاب و زحمت کش اهالی رسانه آشنا کنیم اما به راستی باید دانست که این بخشی کوچکی از زندگی واقعی و روزمره ما رسانه ها است و هر از گاهی نیز از سوی فلان مسئول یا فلان صنف و شهروند به علت نقد سازنده مورد بازخواست دادگاه های غیر مطبوعاتی می شویم که ای کاش این نیز در جای جای میهمن اسلامی رعایت می شد و پرونده هر خبرنگار طبق قانون در دادگاه مطبوعات و با حضور هیات منصفه مطبوعات هر استان برگزار می شد .

امروز ۱۷ مردادماه ۱۳۹۶ نیز دکتر انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در شهرستان کرج از نزدیک با درد دلهای اهالی رسانه آشنا شد که امیدواریم در دولت جدید با راهکارهایی که از سوی ایشان ارائه می گردد وضعیت رفاه ، معیشت و امنیت ما خبرنگاران درصدی کوچک بهتر شود .

حال از این پس شما می توانید پشت صحنه تلاش خبرنگاران را به روایت تصویر در این صفحه و نیز به زودی در بخش گالری سایت رادیو کوهنورد مشاهده نمائید .

همکاران گرامی نیز می توانند از سراسر نقاط ایران عکس های پشت صحنه تلاش اهالی رسانه از جمله عکس از خبرنگاران در حال مصاحبه و همچنین عکس از عکاسان در حال عکاسی را برای ما ارسال نمایند تا با نام خودشان در این صفحه برای عموم ملت ایران منتشر گردد .

تلگرام : ۰۹۳۶۸۹۷۲۰۰۱ ؛ https://t.me/radiokuhnavard_09368972001

ایمیل : info@radiokuhnavard.ir
 

 

 

لطفا با نظرات سازنده خود مارا در این امر مهم یاری رسانید

 

 

 

فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران

www.msfi.ir

 

 

 

کد خبر : ۹۵۴۴۳۱۴

عکاس : امیرحسین رحیمی / ۹۵۰۵۱۰۲ ؛ شاهین نجاتی / ۹۶۰۸۱۰۸ و سایر اصحاب رسانه کشور

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”200″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]