مدیر کل امور استان‌ها و تشکل‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ضمن تشکر از زحمات همنورد فریدون محمدی مدیرکل پیشین این اداره گفت: مسئولیت، امانتی در دست ماست و باید تمام تلاش خود را برای موفقیت داشته باشیم.

البرز – به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رادیو کوهنورد به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز؛ نادر زینالی افزود: مسئولیت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در سه حوزه تخصصی و حساس است و باید بتوانیم با تمام توان در این حوزه‌ها ظاهر شویم.

مدیر کل امور استان‌ها و تشکل‌های وزارت میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی یکی از شاخص‌های مهم را توجه ویژه به معیشت همکاران عنوان کرد و گفت: در این زمینه جلسات مستمر با سازمان امور استخدامی اداری کشوری داشتیم و نتایج به زودی اعلام و ابلاغ می‌شود.

به گفته زینالی با پیگیری‌های صورت گرفته از گذشته تا کنون تلاش شده استان البرز به عنوان هدف گردشگری معرفی شود و در این زمینه موفقیت‌های خوبی نیز حاصل شده است.

او با بیان اینکه استان البرز از میراث فرهنگی و زیرساخت‌های گردشگری و صنایع دستی خوبی بهره مند است، اظهار کرد: امیدوارم با هدایت سرپرست جدید، این استان جزو استان‌های شاخص کشور شود و با حضور وی نقطه عطفی در اداره کل بوجود آید.

سرپرست جدید اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز نیز با تشکر از زحمات همنورد فریدون محمدی در دوران تصدی و تشکر از مجموعه مدیران حوزه میراث فرهنگی گفت: تمام تلاشم بر این است که برنامه‌های مورد نظر وزارتخانه را در راستای اهداف، رشد فرهنگ و میراث استان را انجام و با تمام توان به خدمت رسانی در این حوزه بپردازم.

ارسال خبر: همنورد شیما عبدالله خانی کارشناس روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز