استعلام مجوز فعالیت پایگاه خبری رادیوکوهنورد و آدرس دفاتر نمایندگی در سراسر کشور

رزومه سردبیر پایگاه خبری رادیوکوهنورد ؛ همنورد امیرحسین رحیمی

 

از تمامی علاقه مندان به حضور در تیم پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد از سراسر کشور به جهت تولید متن ها ، کتاب های صوتی ( تک اجرا ) ، کتاب های رادیویی ( چند اجرایی در حالت نمایشنامه خوانی ) ، برنامه های گفتگو محور  در قالب پادکست در حوزه های کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری و رسانه و سواد رسانه ای ، روابط عمومی دعوت به همکاری می گردد .

 

آماده هرگونه عقد قرارداد ، تفاهم نامه و همکاری با تمامی دانشگاه ها ، مراکز آموزشی ، مدارس ، باشگاه های کوهنوردی و سازمان های مردم نهاد سراسر کشور

 

به جهت همکاری با دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیوکوهنورد از استان یا شهرستان ( از سراسر کشور )  در حوزه تولید پادکست ، لطفا در ابتدا تمامی متن های زیر را با رعایت کلیه موارد و تذکرات بیان شده بخوانید و سپس نمونه صدای خود را که در قالب فیلم ( سلفی ) ضبط نموده اید به همراه پاسخ به دوسوال که در ادامه آمده است را در یک پوشه ( یک فولدر ) فشرده سازی ( زیپ ، zip ) کرده و از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد ) ارسال نمائید .

 

در واتساپ بیزینس شما به راحتی می توانید شماره تلفن ثابت کسب و کار خود را به عنوان شماره واتساپ خود به دیگران معرفی کنید و دیگران نیز با شماره همراه خود با شما در ارتباط باشند و از ارسال و دریافت پیام در کنار مشتریانتان و کارکنانتان لذت ببرید . ( واتساپ تان ، واتساپ بیزینس را پشتیبانی می کند و نیازی به نصب واتساپ بیزینس نیست )

 

( برای ارسال فایل زیپ ، zip  شده بر روی تصویر کلیک کنید )

( ساعت پاسخگویی فقط شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷ می باشد )

 

گفتنی است پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، فعالیت خود را در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ به شماره مجوز ۷۸۰۳۶ با رای اکثریت هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه های کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری در سراسر کشور آغاز نمود و هیچ گونه رابطه حقوقی و غیر حقوقی با صدا و سیما نداشته و ندارد .

 

لازم به ذکر است پس از بررسی مدارک ارسالی فوق در شورای راهبردی پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، همنورد امیرحسین رحیمی سردبیر این رسانه با شما متقاضیان همکاری با پایگاه خبری رادیوکوهنورد در استان یا شهرستان در سراسر کشور  تماس خواهند گرفت و در خصوص شرایط همکاری طبق قانون مطبوعات خدمتتان توضیحاتی را ایراد خواهند نمود .

 

چطوری می تونم با تیم تولید پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد همکاری داشته باشم ؟

از جمله فعالیت های پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، تولید خبر و بالابردن سطح آگاهی عمومی مردم در حوزه های آموزش های عمومی است که اعضای شورای راهبردی پایگاه خبری رادیوکوهنورد در همین راستا برای تیم مدیریت این رسانه دستورالعملی را صادر نمودند تا طبق قانون مطبوعات غیر از انتشار اخبار و فیلم های خبری در حوزه تولید پادکست ، کتاب های صوتی و کتاب های رادیویی گام های موثری بردارند .

صنعت تولید پادکست ، کتاب های رادیویی و کتاب های صوتی در حوزه های مختلف از جمله کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری مناسب تمامی گروه های سنی کودک ، نوجوان ، جوان و بزرگسال ، میانسال و پیشکسوتان خواهد بود که هر فردی می تواند در این صنعت در کنار خانواده پایگاه خبری رادیوکوهنورد باشد .

 

لطفا قبل از خواندن متن های زیر و  ارسال نمونه صدای خود در قالب فیلم ( سلفی ) به نکات زیر توجه کنید : ( این آگهی تاریخ انقضاء ندارد )

✔️ شرکت در این طرح کاملا رایگان بوده وهیچ فردی با نام پایگاه خبری رادیوکوهنورد به جهت پرداخت مبلغی ( پرداخت ، واریز ، کارت به کارت و غیره ) ، با شما تماس ( یا حضوری )نخواهد گرفت ، مگر آنکه بر اساس نظر شورای راهبری پایگاه خبری رادیوکوهنورد هزینه ای اعلام گردد که سریعا ، فقط و فقط از طریق این سایت ( پایگاه خبری رادیوکوهنورد ) به اطلاع همه شما و سایرین علاقمند خواهد رسید .

✔️ آرامش خود را حفظ کنید : احتمالا بخش اعظمی از اجرای شما تحت تاثیر استرس حال حاضرتان و ترس از خواندن و یا … قرار خواهد گرفت داوران پایگاه خبری رادیوکوهنورد حتما و حتما این مورد را در نظر خواهند داشت .

✔️ نمونه صدای خود را در میانه روز و بین ساعت ۱۶ الی ۲۰ صبح ضبط کنید که در علم صدا ، حنجره های صوتی تازه بیدار شده اند و گرم و آماده است .

✔️ انتظار می رود که در این تست ( درست خواندن ) و ایجاد ( لحن ) مناسب و انتخاب فرکانس صحیح صدا ( صعود و فرود صدا ) برای متن زیر و همچنین ( القای حس خود نسبت به یکایک کلمات ) در خواندن و صدای شما تاثیر بسزایی خواهد داشت و این موارد مورد نظر و ارزیابی داوران است . ( به طور کامال لحن ، مکث ، افزایش و کاهش صدا برای جلب و کنترل توجه شنوندگان است )

✔️ لطفا فقط و فقط با تلفن همراه صدای خود را به صورت تصویری ( فیلم ، سلفی ) ضبط کرده و و از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۲۶۳۴۴۹۶۴۹۳ ( دبیرخانه دفتر مرکزی پایگاه خبری رادیو کوهنورد ) ارسال کنید . در غیر اینصورت نمونه صدای ارسالی شما در قالب فیلم ( سلفی ) ، بررسی نخواهد شد .

✔️ در حین ضبط به هیچ عنوان به دوربین تلفن همراه خود نگاه نکنید و به خواندن متن زیر ادامه دهید ، به گونه ای که گویا میکروفن رادیو در مقابل شما است .

✔️ فعالیت افراد پذیرفته شده متناسب با جنس صدا و موضوع هر پروژه در حال تولید می باشد و ممکن است مدت ها طول بکشد .

✔️ تیم تولید پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد صرفا صداهای دارای پتانسیل ( صدای خوب و مناسب مخاطب ) و نیمه آماده جهت حضور در این تیم را جذب می نماید .

✔️ ارسال نمونه صدا در قالب فیلم ( سلفی ) ، به منظور فعالیت ، همکاری و حضور در تیم تولید پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد نمی باشد .

✔️ خواهشمند است پس از ارسال نمونه صدا در قالب فیلم ( سلفی ) از هر گونه پیگیری و تماس بابت قبولی یا ردی و سایر سوالات جدا خودداری نمایید ؛ افرادی که پس از ارسال نمونه صدا در قالب فیلم ( سلفی ) با مجموعه ما تماس حاصل نمایند صد در صد از لیست داوری خارج خواهند شد .

✔️ فیلم های ( سلفی ) نمونه صداهای داوری شده ، در صفحه اینستاگرام پایگاه خبری رادیوکوهنورد برای رای مردمی منتشر خواهند شد .

✔️ حتما برای فیلم برداری ( سلفی ) نمونه صدای خود به فضایی ساکت و مناسب و بی حاشیه با پوشش مناسب توجه داشته باشید .

 ✔️ هیچ یک از نمونه صداهای ارسالی در قالب فیلم ( سلفی ) در آرشیو پایگاه خبری رادیوکوهنورد نگهداری نخواهد شد و پس از داوری تمامی فایل های ارسالی  ، حذف خواهند شد .

 ✔️ در صورت استفاده از هنذفری ، از هنذفری مناسب استفاده نموده و میکروفن هنذفری را در فاصله مناسبی از دهان و بینی قرار دهید .

✔️ پایگاه خبری رادیوکوهنورد طبق قانون مطبوعات اجازه برگزاری هیچ گونه دوره آموزشی در حوزه گویندگی ندارد بلکه بنابه تفاهم نامه با چند مرکز آموزش گویندگی معتبر تحت نظارت مستقیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که هزینه های آن دوره ها نیز نسبت به سایر مراکز پائین تر است طرف قرارداد می باشد که متقاضیان راه یافته به تیم پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد بنابه صلاحدید خود می توانند از امتیازات چنین تفاهم نامه هایی بهره مند شوند .

 

✔️ در ابتدای ضبط ( هر یک از متن ها ) نمونه صدای خود در قالب فیلم ( سلفی ) به این موارد اشاره کنید و سپس متن های زیر را بخوانید :  نام و نام خانوادگی / روز ، ماه ، سال تولد / وضعیت تاهل / شغل ، نام شغل و سمت / سابقه فعالیت هنری ( یک جمله ) / استان و شهرستان محل سکونت / شماره تلفن ثابت / شماره تلفن همراه ( الزامی است )

✔️ در انتهای ضبط ( هر یک از متن ها ) نمونه صدای خود در قالب فیلم ( سلفی ) و پس از خواندن تمامی متن های زیر در یک فیلم ( سلفی ) ، به این موارد اشاره کنید و سپس نمونه صدای خود را در قالب فیلم ( سلفی ) ارسال نمائید : این نمونه صدا را در قالب فیلم ( سلفی )  برای پایگاه خبری رادیوکوهنورد ضبط و ارسال می کنم ؛ با پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، رسانه ای از جنس مردم ، همراه باشید ؛ روی موج همدلی ، فرکانس بی نهایت ؛ با ما همراه باشید … . ( الزامی است )

 

متن شماره ۱ : داستان کوهنورد و ایمانش به خدا ( خواندن این متن الزامی است )

داستانی که می خوام امروز براتون روایت کنم در مورد یک کوهنورد ماجراجویی ( متن زیر را محاوره ای بخوانید ) که خیلی به خودش ایمان داشت و دوست داشت به تنهایی کوهنوردی و سنگنوردی کنه و می خواست افتخار صعود به قله ، فقط نصیب خودش بشه .

پس از سال ها تمرین ، قهرمان داستان ما آماده ی صعود شد ، هوا داشت کم کم تاریک می شد اما اون  بجای زدن چادر و استراحت به راهش ادامه داد .

در تاریکی شب و در آن سرمای استخوان سوز حتی ماه و ستاره ها هم از پشت انبوهی از ابر دیده نمی شد .

مه غلیظی سراسر کوه رو فرا گرفته بود و کوهنورد به سمت بالا در حرکت بود که ناگهان تکه سنگی زیر پاش لغزید و با سرعت به سمت پائین سقوط کرد .

در اون لحظات سرشار از ترس و هراس ، کوهنورد مرگ رو جلوی چشماش دید و تمامی خاطرات خوب و بدش مثل برق از ذهنش گذشت .

به یکباره از صمیم قلب و از ته دل فریاد زد : خدایا کجایی ، کمکم کن ، خدایا کمکم کن .

لحظه ی عجیبی بود ، چقدر به مرگ نزدیک شده بود ، که ناگهان طناب ایمنی که به دور کمرش پیچیده بود ، بین شاخه های درختی در شیب کوه گیر کرد و بین زمین و آسمان معلق موند .

مه همه جا رو فرا گرفته بود و کوهنورد جایی رو نمی‌دید و نمی‌تونست کاری انجام بده .

پس دوباره فریاد زد و گفت : خدایا نجاتم بده ، خدایا کمکم کن .

ندایی از آسمون شنید که می گفت : آیا تو به من ایمان داری که می تونم نجاتت بدم ؟

کوهنورد گفت : آری ، همیشه به تو ایمان داشتم و دارم و خواهم داشت .

باز همون صدای آرامبخش رو از آسمون شنید که می گفت : پس آن طنابی که به دور کمرت بسته ای رو پاره کن .

برای یک لحظه سکوت عمیقی همه جا رو فرا گرفت .

 کوهنورد وحشت زده در ذهنش گفت : اگر طناب رو پاره کنم حتما سقوط می کنم ، نه این کارو نمی کنم ، نه ، نه ، نه .

خدا گفت : مگر به کمک من ایمان نداری ؟

کوهنورد گفت : ای خدای مهربان به

تو ایمان دارم ، اما نمی توانم ، نمی توانم ، نمی توانم .

و با تمام توان طناب رو محکم دو دستی چسبید .

صبح روز بعد زمانی که گروه نجات برای کمک به کوهنورد به محل حادثه اومدند با یک رویداد عجیبی روبرو شدن .

کوهنوردی رو دیدند که از سرمای هوا یخ زده بود و طنابی که به دور کمرش بسته شده رو محکم چسبیده بود ، در حالی که فقط ، فقط ، فقط یک متر با زمین فاصله داشت .

بله ، این حکایت خیلی از ماهاست که به قدرت خدا اعتماد و ایمان داریم ، اما متاسفانه پای عمل که می رسه خلافش ثابت می شه .

 

متن شماره ۲ : متنی از کتاب کی ۲ ؛ زندگی و مرگ در خطرناک‌ترین کوه دنیا ( خواندن این متن الزامی است )

اگر به کوهنوردی علاقه‌مند هستید و خواندن خاطرات و تجربه‌های هیجان‌انگیز کوهنوردان برایتان جذاب و لذت‌بخش است، این کتاب برای شماست . ( متن زیر را به محاوره تبدیل و سپس بخوانید )

در بخشی از کتاب کی ۲ ، اثر اد ویسترز و دیوید رابرتز می خوانیم :

تعدادی از کوهنوردان همین که فهمیدند اسکات صدمه دیده برای کمک آمدند .

یوری استفانسکی ، دکتر روسی گروه ، شانه‌ی اسکات را جا انداخت و مسکن و آرام بخش عضله به او داد .

اما به او گفت : باید به خانه برگردی. سفر برای تو به پایان رسیده .

اسکات از قبول آن حکم امتناع کرد و گفت که در عرض یک هفته سرحال خواهد شد .

باورش کمی مشکل بود .

هنگامی که به کمپ اصلی بازگشتیم نوشتم: اسکات خیلی کله شق است . و البته خودم هم به همان کله شقی بودم .

در یک حادثه‌ی احمقانه ، به‌سادگی سکندری خوردن در جلوِ خیابان ، همسفرم دیگر نمی‌توانست ادامه دهد .

روی کار گروهی دونفره‌مان بسیار حساب کرده بودم .

همیشه خودمان را تصور می‌کردم که باهم از کوه بالا می‌رویم و سپس در قله یکدیگر را در آغوش می‌گیریم .

اکنون شب هنگام که به فکر فرو می‌رفتم با این احتمال مواجه می‌شدم که اگر به قله‌ی کِی۲ برسم شاید با همسفر دیگری باشم .

کم‌کم داشتم با چندی از کوهنوردان قوی گروه‌مان ارتباط برقرار می‌کردم .

مثلاً با نیل بیدل‌من و چارلی میس و همین‌طور هال و بال .

شاید می‌توانستم با آن‌ها قله را فتح کنم .

به‌هرحال در این لحظه از این اکسپدیشن فرد دیگری در گروه نبود که بتوانم به عنوان دوستی واقعی به او نگاه کنم و مطمئناً کسی هم نبود که بتوانم همانند اسکات به او اطمینان داشته باشم

در غیاب هر گونه حس سرپرستی از جانب ولاد ، من و دیگران تصمیم گرفتیم خودمان کسی را به عنوان سرپرست گروه در نظر بگیریم .

یکی از روزهایی که برای خوردن غذا دور هم جمع شده بودیم ،

هنگامی که ولاد بین ما نبود و به کار خودش مشغول بود ، رأی‌گیری کردم و در نهایت شگفتی ، من انتخاب شدم .

بی‌معطلی سعی کردم نظمی به گروه بدهم و بگویم چه کسانی چه مقدار آذوقه را تا کدام کمپ حمل کنند و کارهایی از این قبیل .

گرچه به روس‌ها نمی‌شد گفت چه‌کار انجام دهند . تنها وفاداری‌شان نسبت به یکدیگر بود و تا جایی‌ که می‌توانستم بگویم ، همان وفاداری را هم نداشتند .

دانلود / نمونه صدای تولید کتاب صوتی و کتاب رادیویی / دانلود

 

متن شماره ۳ : تبلیغات پایگاه خبری رادیوکوهنورد ( خواندن این متن الزامی است )

✔️ جهت خواندن این متن ، آرامش خود را حفظ کرده و مستقیم به دوربین تلفن همراه ( سلفی ) نگاه کرده و  یا در حال نشسته بر روی صندلی یا ایستاده یا در حین قدم زدن با بکگراند زیبا و مناسب متن زیر را بخوانید .

 

اگر فکر می کنی صدای خودت یا صدای دوستت دل نشینه

و دلت می خواد مردم صدات رو بشنون

روی این لینک کلیک کن

و نمونه صدات رو برای ما بفرست

از هر جای ایران هم که باشی و هر سنی داشته باشی می تونی توی فراخوان همکاری با پایگاه خبری رادیوکوهنورد شرکت کنی

قطعا برای ما با ارزش خواهی بود

با پایگاه خبری رادیوکوهنورد همراه باشید …

روی موج همدلی

فرکانس بی نهایت

 

متن شماره ۴ : این تست به صورت حضوری می باشد ( الزامی نیست )

✔️ شرکت در این تست الزامی نیست ؛ مخصوص افرادی است که تمایل به حضور در برنامه های گفتگو محور پایگاه خبری رادیوکوهنورد ، در قالب مجری به عنوان خبرنگار ، کارشناس و تحلیلگر مسائل مختلف ورزشی ، فرهنگی ، اقتصادی و … و مجری برنامه های تولیدی و زنده اینستاگرامی را دارند

✔️ جهت شرکت در این تست ، می بایست متن شماره ۱ و ۲ و ۳ خوانده و ارسال گردد

 

 

✔️ علاقه مندانی که از ارسال نمونه صدای خود در قالب فیلم ( سلفی ) به هر دلیلی واقعا معذور هستند اما تمایل به همکاری در تیم پادکست پایگاه خبری رادیوکوهنورد را دارند حتما شرایط خود را با جناب آقای همنورد امیرحسین رحیمی سردبیر محترم پایگاه خبری رادیوکوهنورد در میان بگذارند تا پس از تائید ایشان متن های فوق را طبق سایر اصول با تلفن همراه خود ضبط کرده و طبق شیوه ارسال که در زیر هم بیان شده است ، نمونه صدای خود را ارسال نمایند .

( برای ارسال پیام در واتساپ در جهت هماهنگی برای عدم ارسال نمونه صدا در قالب فیلم ، روی تصویر کلیک کنید )

( ساعت پاسخگویی فقط شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷ می باشد )

 

 

شرایط همکاری با تیم پادکست پایگاه خبری رادیو کوهنورد :

جنسیت : آقا ، خانم

سن : هیچ محدودیتی ندارد ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب مخاطبان

مدرک تحصیلی : هیچ محدودیتی ندارد ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب مخاطبان

نوع همکاری ( بر اساس قرارداد ) : کارآموزی ، کارورزی ، دورکاری ، پاره وقت ، تمام وقت

استان ها و شهرهای موردنیاز : هیچ محدودیتی ندارد ، فقط داشتن صدای خوب و مناسب مخاطبان

 

( برای بزرگنمایی و اشتراک گذاری ( مناسب پست اینستاگرام و … ) روی تصویر کلیک کنید )( برای بزرگنمایی و اشتراک گذاری ( مناسب استوری اینستاگرام ، واتساپ و … ) روی تصویر کلیک کنید )

 

 

شرایط :

 • دارای روحیه مطالبه گری و روحیه کار تیمی و گروهی و دارای ذهن خلاق و ایده پرداز
 • آشنایی عمومی با حوزه های ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، محیط زیست ، هلال احمر و اورژانس ، گردشگری و فعالیت های رسانه ای داخلی و خارجی ( رسانه های مکتوب ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری )
 • توانمند در فراگیری حوزه تولید خبر و گزارش ( اصول خبرنویسی ، گزارش نویسی ، فنون مصاحبه حضوری و تلفنی ، جستجو در اینترنت ، عکاسی خبری )
 • منظم ، متعهد ، مسئولیت پذیر و آشنا با اصول روابط عمومی

 

مزایای همکاری با تیم پادکست پایگاه خبری رادیو کوهنورد :

 • معرفی به مراکز طرف قرارداد جهت گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با گویندگی و تولید محتوای پادکست
 • انتشار پادکست و متن نویسنده با نام تولید اثر
 • ثبت رزومه رسمی فرد در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایت پایگاه خبری رادیوکوهنورد ( قسمت معرفی با اعضای این رسانه )
 • ارسال اثر جهت شرکت در جشنواره های مختلف مطبوعاتی و صوتی کشور
 • درآمدزایی از بخش جذب آگهی

 

مدارک جهت تشکیل پرونده ( برابر با قانون مطبوعات و سامانه جامع رسانه های کشور ) :

ورود / مدارک جهت تشکیل پرونده ( پس از داوری نمونه صداهای رسیده ، بنابه تشخیص سردبیر است ) / ورود

 

روش ارسال نمونه صدا در قالب فیلم ( سلفی ) :

 

پاسخ به سوال : ( pdf ) ( الزامی است )

 • اگر شما مدیرمسئول پایگاه خبری رادیوکوهنورد بودید برای برندیگ کردن این رسانه در بین هزاران رسانه دیگر در ایران و جهان  ، جذب حداکثری خبرنگار و عکاس ، تاسیس دفاتر نمایندگی در سراسر کشور و سایر کشورها ، جذب درآمد و مشارکت حداکثری بنگاه های اقتصادی با این رسانه ، چه راهکارهایی همراه با خلاقیت و ایده های نو در تصمیمات خود در نظر می گرفتید و به شورای راهبردی پایگاه خبری رادیوکوهنورد جهت تصویب آن پیشنهاد می دادید ؟ ( pdf یا به صورت پیام واتساپی )
 • تفاوت بین خبرگزاری ها ، پایگاه های خبری و رسانه های مکتوب در چیست ؟ ( pdf یا به صورت پیام واتساپی )

 

 

مراحل ثبت درخواست :

( برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید )

 

 

 

( برای ارسال فایل زیپ ، zip  شده بر روی تصویر کلیک کنید )

( ساعت پاسخگویی فقط شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷ می باشد )

 

 

 

تماس با ما