به نام خدا

با سلام و درود و خداقوت

 

با توجه به انتشار جوابیه شماره ۲ این رسانه و واکنش باشگاه کوهنوردی خانه کوهنوردان کرج  ” با توجه به پخش اخبار کذب و بی ادبانه این رادیو به اصطلاح کوهنورد و طرح شکایت رسمی از طرف کارگروههای هییت از کوهنوردان و ورزشکاران خواهشمندیم از کانال و گروه تلگرامی رادیو کوهنورد خارج شوید  ” و ناراحتی جامعه کوهنوردی کشور به خصوص جامعه کوهنوردی  استان البرز که با خلوص نیت و داوطلبانه برای پیشبرد اهداف کوهنوردی این استان زحمت می کشند بابت مطلب طنز گونه ای که به هیچ وجه در عمق مطلبش هیچ تخریبی وجود نداشته است اما از آنجایی که خاطر بعضی از کوهنوردان مکدر شده است رسما عذرخواهی می کنیم .

 

و خوشحالم که همه شما بزرگواران و اساتید به خصوص همنورد گرامی جناب آقای ثقفی مسئول باشگاه کوهنوردی خانه کوهنوردان کرج به دقت مطالب را از دیدگاه کارشناس کوهنوردی مطالعه می کنید و این رسانه را از خطاهای احتمالی آگاه می سازید .

 

تیم رادیو کوهنورد به هیچ عنوان از ابتدای فعالیت رسمی و قانونی خود قصد هیچ جسارتی ، توهینی ، بی حرمتی و یا بی احترامی را به کسی نداشته و ندارد .

 

و بارها نیز اعلام نموده ایم اساتید فن کوهنوردی می توانند ما را در پیشبرد اهداف تک تک اعضاء جامعه کوهنوردی کشور همراهی و همیاری کنند .

 

به همین منظور از کلیه اعضا هیات استان البرز بابت طنز پردازی مطلب فوق عذرخواهی می نماییم و بابت  دقت به موقع شما همنوردان به مطالب این رسانه کمال تشکر و قدردانی را داریم .

 

امیرحسین رحیمی

سردبیر رادیوکوهنورد

 

 

 

متن های منتشر شده بر روی کانال باشگاه کوهنوردی خانه کوهنوردان کرج

تعدا بازدیدکنندگان : ۷۱۷

ساعت انتشار : ۰۹:۳۸ دقیقه
۳ اسفند ماه ۱۳۹۵

https://t.me/kohnavardankaraj/125

 

https://telegram.me/kohnavardankaraj/126

۳ اسفند ماه ۱۳۹۵

تعدا بازدیدکنندگان : ۲۲۲

ساعت انتشار : ۱۰:۲۰ دقیقه

 

https://t.me/kohnavardankaraj/128

۳ اسفند ماه ۱۳۹۵

تعدا بازدیدکنندگان : ۳۳۲۵

ساعت انتشار : ۱۱:۳۶ دقیقه

 

https://t.me/kohnavardankaraj/129

۳ اسفند ماه ۱۳۹۵

تعدا بازدیدکنندگان : ۲۴۱

ساعت انتشار : ۱۱:۳۶ دقیقه

 

 

 

 

کد خبر : ۹۵۲۴۳۲۴۳

 

 

 

 آدرس لینک خبر در تلگرام :

 https://telegram.me/radiokuhnavard/659

تعداد بازدید کنندگان خبر در تلگرام : ۳۳۲۵ نفر